ZAPA QCC z našej betonárne v Michalovciach

ZAPA QCC

Radi by sme vám ukázali niekoľko mesiacov úspešnej výroby špeciálneho produktu ZAPA QCC z našej betonárne v Michalovciach. Tento betón dodávame pre nášho obchodného partnera, ktorý sa venuje výstavbe rezidenčných celkov. V rámci časovej úspory a celkovej optimalizácie stavebného procesu nás oslovil s prosbou výroby ľahko zhutniteľného betónu. Naše technologické oddelenie sa danej prosby s radosťou ujalo a prijalo výzvu. Výsledkom bol návrh receptúry betónu  triedy C25/30 v konzistencii SF1.  Pre našu radosť tento rok od nás odobrali skoro 700 m3 nášho produktu ZAPA QCC

Aby sme všetci mohli vidieť spracovanie nášho betónu, tak technológ a obchodná zástupkyňa navštívili priamo stavenisko, kde sa v daný deň betónovala stropná konštrukcia typu YTONG, kde je nutnosť tekutého betónu z dôvodu vysoko štruktúrovaného povrchu ako vidno na nasledujúcich záberoch. 

ZAPA QCC

Ako aj na záberoch vidno náš betón nebol najmenší problém čerpať, bez negatívnych javov ako je segregácia a krvácanie betónu, pri spracovateľnosti cez 90 min. 

ZAPA QCC

ZAPA QCC

Finálny povrch sa docielil jednoduchým zahladením pomocou dlhej drevenej laty, bez nutnosti použitia ponorného vibrátora.

ZAPA QCC

ZAPA QCC

Výsledkom tejto úspešnej spolupráce sú dva bytové domy, ktoré stihli vyrásť behom posledného polroka.

ZAPA QCC

ZAPA QCC

 

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Produkty a služby

Bežné betóny, špeciálne betóny, doprava a čerpanie, kamenivo

Viac